Garancia kvality

Garancia vrátenia peňazí do 15-tich dní.

Všetky výrobky, ktoré vyrába naša firma a následne predáva na svojom e-shope www.organicgreenfeed.eu sú vysokej kvality a na trh predkladané až po dôkladnom testovaní. Veríme, že aj vy budete maximálne spokojní a preto ako dôkaz vám prinášame jednu z najväčších výhod na našom e-shop-e „garanciu vrátenia peňazí“.

V prípade vašej nespokojnosti, jednoducho zašlete náš tovar zabalený v pôvodnom balení naspäť a to najneskôr do 15-tich dní od prevzatia objednávky.

Postup je jednoduchý:

Tovar, ktorý ste si objednali cez náš e-shop a nesplnil vaše požiadavky, jednoducho zabalíte do pôvodného obalu. Kontaktujete nás mailom na adresu: info@ogf.sk a následne s vami dohodneme ďalší postup zaslania nášho produktu naspäť k nám. Po prijatí vami odoslaného produktu vám vrátime do 7 pracovných dní plnú cenu vráteného tovaru.

Aby mohla byť reklamácia uznaná nezabudnite vložiť do pôvodného balíku (v ktorom vám bol produkt doručený, snažte sa nepoškodiť etiketu na balíku pri rozbalovaní) nespotrebovaný produkt, vypísaný reklamačný protokol, (ktorý bol pribalený pri produkte) a nezabudnite doklad o zakúpení tovaru v našom e-shop-e.

Reagovať na vašu reklamáciu budeme bezodkladne a to v čo najkratšom možnom čase, najneskôr však do 2-3 pracovných dní.

POZOR!

Tovar nezasielajte prosím na dobierku, ani nijakým iným spôsobom (iba spôsobom, ktorý vám písomne oznámime), inak nebude zásielka nami prebraná a v takom prípade vaša žiadosť o vrátenie tovaru neakceptovaná.