Garancia kvality

Garancia vrátenia peňazí do 15-tich dní.

Všetky výrobky, ktoré vyrába naša firma a následne predáva na svojom e-shope www.organicgreenfeed.eu sú vysokej kvality a na trh predkladané až po dôkladnom testovaní. Veríme, že aj vy budete maximálne spokojní a preto ako dôkaz vám prinášame jednu z najväčších výhod na našom e-shop-e „garanciu vrátenia peňazí“.

V prípade vašej nespokojnosti, jednoducho zašlete náš tovar zabalený v pôvodnom balení naspäť a to najneskôr do 15-tich dní od prevzatia objednávky.

Postup je jednoduchý:

Tovar, ktorý ste si objednali cez náš e-shop a nesplnil vaše požiadavky, jednoducho zabalíte do pôvodného obalu. Kontaktujete nás mailom na adresu: info@ogf.sk a následne s vami dohodneme ďalší postup zaslania nášho produktu naspäť k nám. Po prijatí vami odoslaného produktu vám vrátime do 7 pracovných dní plnú cenu vráteného tovaru.

Aby mohla byť reklamácia uznaná nafotíte a vypíšete reklamačný protokol (ktorý vám obratom na vyžiadanie zašleme mailom), balík pripravte na odoslanie.

Reagovať na vašu reklamáciu budeme bezodkladne a to v čo najkratšom možnom čase, najneskôr však do 2-3 pracovných dní.

POZOR!

Tovar nezasielajte prosím na dobierku, ani nijakým iným spôsobom (iba spôsobom, ktorý vám písomne oznámime), inak nebude zásielka nami prebraná a v takom prípade vaša žiadosť o vrátenie tovaru neakceptovaná.